Téma

JAN ŠULA MUDR ITÁLIE


Zajímá vás téma JAN ŠULA MUDR ITÁLIE? Tak právě pro vás je určen tento článek. V souvislosti s výskytem informací ve veřejném prostoru o možném příznivém účinku léčebného přípravu s obsahem léčivé látky „ivermectinum“ (dále jen Ivermectin) na klinický průběh pacientů s onemocněním covid-19 formulují dne 22. 2.2021 své stanovisko zde uvedené odborné společnosti: Česká společnost anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny (ČSARIM) ČLS JEP Česká společnost intenzivní medicíny (ČSIM) ČLS JEP Společnost infekčního lékařství (SIL) ČLS JEP Česká pneumologická a ftizeologická společnost (ČPFS) ČLS JEP Sdružení praktických lékařů ČR (SPL)


Lékaři vyjadřující se k Ivermectinu

prof. MUDr. Vladimír Černý, Ph.D., FCCM,
předseda výboru ČSARIM

prof. MUDr. Vladimír Šrámek, Ph.D., EDIC,
předseda výboru ČSIM

MUDr. Pavel Dlouhý,
předseda výboru SIL

prof. MUDr. Martina Vašáková, Ph.D.,
předsedkyně výboru ČPFS

MUDr. Petr Šonka,
předseda SPL

Zdroj: článek Ivermectin pro lidi - vyjádření lékaře

Příběh

Ve svém příspěvku FENĚ PO ZÁNĚTU DĚLOHY VYTÉKÁ Z POCHVY KREV. se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Jan Hämerle.

Dobrý den,fena BIŠONKA je po léčbě zánětu dělohy,lékařka jí dala ,antibiotika,injekce a po dni jí začala vytékat z pochvy slizký hlen a krev,cvíli to přejde a poté se ten výtok rozjede nanovo,chtěl jsem jí dát vykastrovat ,ale lékařka řekla že je na to moc stará a těžké,je jí asi 11 let,a váha 12 kg.co mám dělat,jsem z
Chýnova ,a DR se jmenuji MAREŠOVÁ. jméno mé je Jan Hämerle-Chýnov.
děkuji za odpověd s pozdravem Jan Hämerle.

Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a budete moci vložit svůj komentář.

Reagovat

Zdroj: příběh Feně po zánětu dělohy vytéká z pochvy krev.

Autor obsahu

 Mgr. Marie Svobodová


jal se prenasi ryma
<< PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVEK
janischův roztok
NÁSLEDUJÍCÍ PŘÍSPĚVEK >>